Logo SONICO    Home page Základní informace o systému SONICOM 2000 názorně Popisy modulů Vzorové systémy Mapa stránek Zavolejte nám nebo napište Volba jazyka

SONICOM 2000 - Produkty



Interfejsy



Modul
(pro katalogový list klikněte na tlačítko)
Rozměry ŠxVxH mm Popis, pokyny pro montáž Kabeláž
klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Záznamová jednotka pro záznam hovorů na magnetofon či počítač. Software pro záznam hovorů z jedné stanice nebo z jednoho hovorového kanálu. Dvě softwarově řízená relé pro spínání záznamového zařízení.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení se záznamovým zařízením SYKFY 2x2x0,5.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Interfejs RS232 k datovému propojení s počítačem. Obousměrný přenos dat - z počítače lze ovládat stanice systému SONICOM 2000, do počítače lze ukládat informace o událostech v systému SONICOM 2000. Včetně standardního software. Software pro počítač není součástí dodávky.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení s PC - kabel s konektorem D-Sub9 je součástí modulu.

klik pro obrázek 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Interfejs k vysílačce. Umožňuje přístup k vysílačce z kterékoliv stanice systému SONICOM 2000. Lze tak například z podzemní chodby komunikovat přes vysílačku na povrchu se vzdáleným dispečinkem.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení s vysílačkou kabelem SYKFY 5x2x0,5.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Telefonní interfejs. Oddělená klávesnice, volání ze systému SONICOM 2000 na předem nastavené telefonní číslo a přenos zvuku ze systému SONICOM 2000 do telefonní sítě. Krytí IP30.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení s telefonní sítí standardním telefonním kabelem.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Telefonní interfejs. Oddělená klávesnice, volání ze systému SONICOM 2000 na předem nastavené telefonní číslo a přenos zvuku ze systému SONICOM 2000 do telefonní sítě i z telefonní sítě do systému SONICOM 2000. Krytí IP30.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení s telefonní sítí standardním telefonním kabelem.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Telefonní interfejs. Oddělená klávesnice, volání ze systému SONICOM 2000 na předem nastavené telefonní číslo a přenos zvuku ze systému SONICOM 2000 do telefonní sítě i z telefonní sítě do systému SONICOM 2000. Fronta pro více současných příchozích hovorů. Příchozí hovory ve frontě jsou automaticky spojovány jeden po druhém. Vhodné například pro sestry v nemocnicích. Krytí IP30.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení s telefonní sítí standardním telefonním kabelem.

klik pro katalogový list  

Telefonní interface pro volání ze systému SONICOM 2000 do telefonní sítě i z telefonní sítě do systému SONICOM 2000.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Propojení s telefonní sítí standardním telefonním kabelem.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Optický modem pro propojení dvou systémů SONICOM 2000 optickým kabelem LWL/multimode (50/125u), vzdálenost až 1 km, jeden hovorový kanál plus data.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Připojení k optickému kabelu dvěma optickými vlákny multimode s konektory ST-PC. Pro systémy se standardním softwarem je nutno použít na každé straně optického kabelu dva modemy.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Optický modem pro propojení dvou systémů SONICOM 2000 optickým kabelem LWL/singlemode (9/125u) na vzdálenost až 15 km (80 km na vyžádání) nebo optickým kabelem LWL/multimode (50/125u) na vzdálenost až 1 km, dva hovorové kanály plus data.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5. Připojení k optickému kabelu dvěma optickými vlákny singlemode nebo multimode s konektory ST-PC.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Releová jednotka s osmi softwarově řízenými relé. Vhodná pro dálkové spínání libovolných zařízení (osvětlení, vzduchotechnika, brány, atd.). Povrchová montáž, krytí IP65.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Releová jednotka s osmi softwarově řízenými relé, software pro stínování provozu vybraných stanic. Vhodná např. pro ovládání světelného tabla. Povrchová montáž, krytí IP65.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Releová jednotka se dvěma softwarově řízenými relé, dvěma aktivačními vstupy, jedním společným nulovacím vstupem. Vhodná např. pro signalizaci ze sociálních zařízení, průmyslových provozů apod. Povrchová montáž, krytí IP65.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5.

klik pro katalogový list 120x200x80 (kryt z makrolonu)

Releová jednotka s osmi softwarově řízenými relé, osmi aktivačními vstupy, osmi nulovacími vstupy. Vhodná např. pro signalizaci ze sociálních zařízení, průmyslových provozů apod. Povrchová montáž, krytí IP65.

Připojení ke sběrnici kabelem SYKFY 10x2x0,5.